Kurumsal

Hakkımızda

01.

Teknoloji üreten bir bilişim şirketi olarak kurulan IT4US, bünyesinde bulundurduğu hazır paket programlarının yanı sıra butik yazılım projeleri de geliştirmektedir. 2021 yılı hedefimiz, sektörde ürünleriyle en çok tercih edilen markalar arasında yerimizi almaktır. Bunun için müşterilerimiz adına değil, müşterilerimizle beraber çalışmanın önemini biliyor ve aşkla çalışan bir ekibe sahip olmanın gururunu taşıyoruz.

11
Tamamlanan Proje
10
Mutlu Müşteri
5
Mutlu Çalışan
688
Proje Süresi

Vizyonumuz & Misyonumuz

02.

Vizyonumuz

"Müşterilerimizin yüksek beklentilerini karşılamak için teknolojiyi inovatif dokunuşlar ile birleştiren ve süreçlerinin dijitalleşmesinde ilk akla gelen öncü çözüm ortağı olmak"

Misyonumuz

"Her müşterimizin ihtiyacının kendisine özel olduğunun farkındalığıyla onu yansıtan çözümler sunarken aynı zamanda güven ve memnuniyetini kalıcı hale getirmek için uzun soluklu işbirlikleri kurmak"

IT4US Dokunuşları

03.

Tüm projelerimizde hissedeceğiniz IT4US dokunuşları:

Parametrik & Esnek Yapı
98%
Pratik & Kullanıcı Dostu
92%
Modüler & Uçtan Uca Çözümler
75%
Özelleştirilebilir & Dinamik Tasarımlar
80%
Satış Sonrası Hizmet & Destek
88%
Çoklu Dil Desteği
70%

BELGELERİMİZ

04.

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için standartlarımızı yükseltiyoruz. ISO belgelendirme süreçlerimiz devam ediyor.

KVKK HAKKINDA BİLGİLENDİRME

05.

IT4US Bilgi Teknolojileri LTD. ŞTİ. olarak güvenliğinize önem veriyoruz ve bu kapsamda başta özel hayatın gizliliği olmak üzere kişilerin temel hak ve özgürlüklerini korumak ve kişisel verilerin korunması amacıyla düzenlenen "Kişisel Verilerin Korunması Kanunu" hakkında sizleri bilgilendirmek istiyoruz.

Bilgilendirme: 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“Kanun”) 24 Mart 2016 tarihinde kabul edilmiş olup, 7 Nisan 2016 tarihinde yayınlanıp yürürlüğe girmiştir. Bununla birlikte Kanun’un Yürürlük başlıklı 32.maddesine göre bu Kanunun; 8 inci, 9 uncu, 11 inci, 13 üncü, 14 üncü, 15 inci, 16 ncı, 17 nci ve 18 inci maddeleri 07 Ekim 2016 tarihi itibari ile yürürlük kazanmıştır. Kanun; Kişisel verilerin işlenmesinde başta özel hayatın gizliliği olmak üzere kişilerin temel hak ve özgürlüklerini korumak ve kişisel verileri işleyen gerçek ve tüzel kişilerin yükümlülükleri ile uyacakları usul ve esasları düzenlemek amacıyla kabul edilmiştir. Bu nedenle bu belge de IT4US Bilgi Teknolojileri LTD. ŞTİ. adına Kanun madde 10'dan doğan aydınlatma yükümlülüğünüzü yerine getirmek üzere açıklanmakta ve "Kişisel Verilerin Korunması ve Kişisel Veri Paylaşım İzni" kullanıcıların/ziyaretçilerin bilgi ve incelemesine sunulmaktadır.

6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu

BÜLTENİMİZE ABONE OLUN

Lorem ipsum dosectetur adipisicing elit, sed do.Lorem ipsum dolor sit amet,

ÇOK MU SOSYALİZ :)